Q-Mark VM3-130-TX M3 ext., titanium end fittings & carbon fiber body. 5.0 mm dia x 130.0 mm long.
Brand: Q-Mark
ID#: VM3-130-TX
|MFGID: VM3-130-TX
Description
M3 extension with titanium end fittings and Therm-X carbon fiber body. 5.0 mm diameter x 130.0 mm long. Weight is 3.97 grams. Compare to Zeiss 626103-5130-000.
Specifications
  • Details:Thread-Connector: M3 XXT
    Ball Diameter: 130 mm