Q-Mark VM5-12-10-T M5 extension, 11.0 mm diameter titanium, with wrench hole. Length is 10.0 mm.
Brand: Q-Mark
ID#: VM5-12.10-T
|MFGID: VM5-12.10-T
Description
M5 extension, 11.0 mm diameter titanium, with wrench hole. Length is 10.0 mm. Weight is 3.53 grams. Compare to Zeiss 602030-9044-000.
Specifications
  • Details:Thread-Connector: M5
    Ball Diameter: 11 mm
    Tip Material: Titanium
    Base Diameter: 10.0 mm