Q-Mark VM5-12-35-T M5 extension, titanium, 11.0 mm diameter, with wrench hole. Length is 35.0 mm.
Brand: Q-Mark
ID#: VM5-12.35-T
|MFGID: VM5-12.35-T
Description
M5 extension, titanium, 11.0 mm diameter, with wrench hole. Length is 35.0 mm. Weight is 14.04 grams.
Specifications
  • Details:Thread-Connector: M5
    Ball Diameter: 11 mm
    Tip Material: Titanium
    Base Diameter: 35.0 mm