Q-Mark VM5-18-300-TT M5 ext., titanium tubing with titanium end caps. 19.2 mm dia x 300.0 mm long.
Brand: Q-Mark
ID#: VM5-18.300-TT
|MFGID: VM5-18.300-TT
Description
M5 extension, seamless titanium tubing with titanium end caps. 19.2 mm diameter x 300.0 mm long. Weight is 120.48 grams.
Specifications
  • Details:Thread-Connector: M5
    Ball Diameter: 20 mm
    Tip Material: Titanium
    Base Diameter: 19.2 mm