Starrett AVR200-Z-M3-FOV-2LED Vertical Automatic Video System with Telecentric Lens
Brand: Starrett
ID#: AVR200-Z-M3-FOV-2LED
|MFGID: AVR200-Z-M3-FOV-2LED
Quote Required
Questions?CallCall Us864.433.9771|Mon-Fri 8-5 EST
Product Information
Description
Starrett AVR200-Z-M3-FOV-2LED AVR200 FOV includes 3-Axis stage with 200mm x 100mm x 200mm 8" x 4" x 8" XYZ travel with MetLogix M3 CNC, FOV & 2-Ch. LED Illumination. Lens not included.
Specifications
  • Range:X= 8" / 200mm, Y= 4" / 100mm, Z= 8" / 200mm