Starrett Force CAR56G-BR50 Jaw Face Insert Set
Brand: Starrett
ID#: CAR56G-BR50
|MFGID: CAR56G-BR50
Description
Starrett Force CAR56G-BR50 Replaceable Jaw Face Insert Set (4) 1mm Rubber, 30 x 36mm, 0-3mm Opening, for CARRIER-56G
Specifications
  • Range:Jaw Dimensions (h x w): 30 x 50mm